flag

Русский язык

lumos, lumus, люмос, люмус, електрик, електрик, електромонтажні роботи, електрика, виклик, викликати, послуги, дніпро, днєпр, дніпропетровськ, встановлення, підключення, сигналізація, сигналізації, відеонагляд, відеоспостереження, відеокамера, домофон

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ


МОНТАЖ, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ, СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА СИГНАЛІЗАЦІЇ.Графік роботи:

  • понеділок - п'ятниця - 9.00 : 18.00
  • субота - неділя - вихідний
  • державні свята - вихідний
shop
menu
Контакти

Аварійный виклик спеціаліста

Для аварійного виклика електрика або спеціаліста з відеспостереження, сигналізації або домофонам, можете св`язатися з нами за телефонами:Наша компанія надає широкий спектр послуг з монтажу та ремонту електропроводки у Дніпрі. Якщо у вас зникло світло, відчувається запах горілої проводки у приміщенні, не працює розетка або вимикач, тоді нащі спеціалісти завжди раді швидко та якісно виправити такі неполадки. Аварійний виклик електрика у Дніпрі виконується одразу після з`вязку з нашим спеціалістом, що забеспечує прибуття майстра на протязі однієї-двох годин. Мінімальна вартість виклику становить 500 гривень в днівний час - з 9:00 до 18:00, у нічний час та вихідні мінімальна вартість складає 700 гривень - з 18:00 до 9:00.


ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: мінімальна вартість виклику електрика актуальна для усіх районів міста Дніпро. Виїзд за межі міста Дніпро розраховується індивідуально, враховуючи віддаленість.


У мініімальтну вартість послуг електрика входять транспортні витрати та оплата роботи майстра без урахування використаних матеріалів. Якщо не знадобляться додаткові матееріали та масштабні роботи з використанням електроінструмента, мінімальна вартість не зміниться.

Під аврійними та терміновими вважаються роботи:

Виклик майстра та виправлення мілких несправностей може виконуватись як одразу після прийняття заявки, так і бути замовленим на будь-який зручний для вас час. Також якщо вам потрібна консультація, складання кошторису електриком у Дніпрі, тоді час приїзду спеціаліста оговарюється заздалегідь.


Замовити послугу виклику електрика у Дніпрі ви зможете по вказаним контактним телефонам, або заповнивши форму замовлення зворотнього виклику на нашому сайті - ми вам зателефонуємо на протязі кількох хвилин. Також можно з`вязатися з нами через електронну пошту, Viber та WhatsApp (096-024-38-93).