flag

Русский язик

lumos, lumus, люмос, люмус, что такое, электрик, электрика,
           вызов, вызвать, услуги, електрик, днепр, днепро, днепропетровск

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ


МОНТАЖ, РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ, СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА СИГНАЛІЗАЦІЇГрафік роботи:

 • понеділок - п'ятниця - 9.00 : 18.00
 • субота - неділя - вихідний
 • державні свята - вихідний
email
shop
menu
phone number

Місія та мета

Місія нашої компанії полягає у тому, щоб зробити ваше життя комфортнішим, затишнішим, спокійнішим та безпечнішим. Кожна цивілізована та урбанізована людина не уявляє свого життя без електрики. Наша мета – зробити так, щоб кожен міг скористуватися нею з максимальною зручністюта та безпекою. Щоб при слові "електрик" не виникало асоціації з вічно п'яным небритим суб'єктом із ЖЭКа, а змінювалось відношення до представників даннї профессії як професіоналів високого рівня, яким можна довіряти. Ми хочемо, щоб ви як умога менше відчували дискомфорту від аварійного відключення світла, а також завжди були спокійні за своє майно. Після кожного вашого дзвінка ми прагнемо як умога скоріше повернути вас у світ світла, тепла, затишку та безпеки.


Нашим завданням, яке ми з успіхом виконуємо, є гнучкі умови співпраці з кожним клієнтом. Ми намагаємось увійтиу положення кожного нашого клієнта та працюємо на його умовах. Нашою метою є створення в очах клієнта образу помічника, який прийшов на допомогу у потрібний момент та максимально якісно виконав свою роботу.


Ми прагнемо до такого іміджу та будемо робити все можливе, щоб з кожним днем задоволених нами клієнтів ставало все більше і більше.